![Омбудсмен розповіла про звільнених українців з таборів для біженців у Сирії](https://thumbor.my.ua/ctiq_1qJ-SMMR-XRu_GJYZwwoM0=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F26%2F1d0e1a31f722d9302311202cecfe03bc.jpg)
Омбудсмен розповіла про звільнених українців з таборів для біженців у Сирії
Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова розповіла про звільнених українців з таборів для біженців у Сирії.
На своїй сторінці у Facebook омбудсмен нагадала, що 19 жовтня завершилась чергова операція з повернення українців із табору для біженців "Родж" в Сирії.
"Завдяки спільним діям та проведеним операціям щодо повернення громадян України з таборів у Сирії вже звільнено 4 жінки та 18 дітей. Наразі робота з визволення українських громадян триває", - зазначила Денісова.
За її словами, родини, які вже вивезені з табору "Аль-Хол", наразі перебувають у режимі очікування повернення в Україну через карантинні заходи.
"Звертаю увагу державних органів влади щодо необхідності надання підтримки українським родинам з дітьми, які повернулися із таборів для біженців, задля їх якнайшвидшої адаптації та соціалізації", - наголосила омбудсмен.
Нагадаємо, що 19 жовтня успішно завершилась четверта операція з евакуації громадян Україниз регіону північно-східної Сирії. Там залишається 11 родин громадян України.
Вас також можуть зацікавити новини
- Кількість прохачів притулку в країнах ЄС значно зросла
- З Кабулу вилетів перший комерційний авіарейс: на ньому евакуювали українку з дитиною
- Україна евакуювала з Афганістану ще близько 100 громадян
Автор: Антоніна Доломанжи
![loader](/files/images/preloader.gif)