Столичний маршрутник обурив мережу грубим порушенням ПДР і потрапив відео: кияни відреагували
Столичний маршрутник обурив мережу грубим порушенням ПДР і потрапив відео: кияни відреагували

Столичний маршрутник обурив мережу грубим порушенням ПДР і потрапив відео: кияни відреагували

Вчинок маршрутника обурив мережу / скріншот

Ще один столичний водій маршрутки відзначився грубим порушенням правил дорожнього руху.

Відповідне відео оприлюднено в Телеграм-каналі "Київ оперативний". Інцидент трапився 27 жовтня біля станції метро "Академмістечко". На запису видно, як маршрутник, не звертаючи уваги на червоний сигнал світлофора, повертає ліворуч з крайньої правої смуги. Таким чином він створив аварійну ситуацію й міг спровокувати масштабну ДТП через наявність поряд великовантажних автомобілів.

"Маршрутки на Академі, як страждали фігнею - так і продовжують нею страждати, порушуючи усі можливі ПДР. Пане Усов, місто ж розірве із ними договори про перевезення чи у цьому випадку не вигідно?", - звернувся автор до міських чиновників.

Увага! На відео присутня ненормативна лексика.

У коментарях до відео багато киян наголосили на тому, що подібна ситуація вже стала нормою для столичних доріг. "Це стандартна ситуація для Академу", "Було б добре, якщо гілку метро дотягнули до вул. Генерала Наумова. Ото менше було б маршруток з Ірпеня та околиць", "Така фігня існує", - йдеться в коментарях.

Вас також можуть зацікавити інші новини:

  • У Києві авто на швидкості перевернуло маршрутку з людьми: момент потрапив на відео
  • У Києві обстріляли маршрутку, постраждав водій
  • У Києві приватні перевізники "не поділили" маршрут: все закінчилося стріляниною і різаниною (відео)

Автор: Юрій Годован

Джерело матеріала
loader
loader