/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F433%2Fc7356cc07caaa71d6743d66550503787.jpg)
В стабильном состоянии: заместитель мэра Харькова рассказала о пострадавших в ДТП
Усі троє пасажирів Infiniti, які зазнали травм у ДТП у Харкові 26 жовтня, перебувають у стабільному стані. Про це повідомила заступниця міського голови Світлана Горбунова-Рубан.
За її словами, 28 жовтня 16-річну постраждалу переведуть із лікарні невідкладної допомоги до дитячого травматологічного відділення обласної лікарні.
– Дівчинці потрібен дитячий травматолог. За нею потрібно спостерігати, щоб все було гаразд, – сказала заступниця міського голови.
Також Світлана Горбунова-Рубан наголосила, що до міськради за допомогою поки не звертався ніхто з родичів травмованих чи загиблого.
– Ініціатором надання матеріальної допомоги має бути людина, яка цього потребує. Якщо в них буде така потреба, вони знають, що можуть звернутися. Сума залежатиме від ситуації, – додала заступниця міського голови.
Смертельна ДТП в Харкові сталася 26 жовтня о 20.40. 16-річний водій Infiniti на швидкості проїхав перехрестя вулиць Гагаріна та Одеської на червоний сигнал світлофора та скоїв зіткнення із Chevrolet.
Останній автомобіль від потужного удару розірвало на частини, 58-річний водій загинув на місці.
Трьох пасажирів Infiniti – двох 19-річних хлопців та 16-річну дівчину – госпіталізували до лікарні із численними травмами.
Водію Infiniti Миколі Харківському допомогу надали амбулаторно.
Джерело: Суспільне

