/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2F23175a9db424fcf842ed2da0776a63cf.jpg)
В Одесі автомобіль на переході збив сестру та брата: 15-річна дівчина загинула, водій кинув авто і втік
Поліція розшукує винуватця аварії.
В Одесі на Адміральському проспекті 4 листопада водій автомобіля Opel збив 15-річну дівчину та 21-річного хлопця. Неповнолітня загинула на місці ДТП.
Про це повідомили в Нацполіції Одеської області.
За даними поліції, хлопець та дівчина переходили дорогу в межах пішохідного переходу, де їх збив автомобіль Opel. Водій втік з місця аварії, 15-річна дівчина від отриманих травм померла, 21-річного хлопця із переломом ноги госпіталізували.
Водій після ДТП залишив автомобіль на вулиці Луніна та втік. Його розшукує поліція. На місці події працює слідчо-оперативна група.
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2F5862a73b36e4417852615709d82039d3.jpg)
ГУ Національної поліції в Одеській області
У телеграм-каналі "Одеса, як вона є" повідомляють, що потерпілий та загибла були братом і сестрою.
Читайте також:
- Щеплені та вагітні: чому лікарі закликають жінок при надії вакцинуватися проти COVID-19
- Вивезли до лісу та побили кийком: у Польщі двох поліцейських звинувачують в знущанні з українці
- Виховує чотирьох дітей: поліція розшукала матір, яка у Тернопільській області залишила посеред вулиці немовля
Унаслідок ДТП у Рівному постраждали семеро людей | Новини України

