/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2F44feb7d8a03b5f37a681cd9a2e6696b4.jpg)
Британські науковці тестують вакцину-спрей від COVID-19
Дослідники хочуть модернізувати щеплення AstraZeneca/
Вакцину-спрей від коронавірусу тестують британські науковці з Оксфордського університету.
Про це розповіли у ТСН.Ранок5 листопада.
Дослідники хочуть модернізувати щеплення AstraZeneca, щоб зробити його доступнішим та ефективнішим. Науковці сподіваються, що введення вакцини через ніс краще захищатиме від зараження ковідом. Адже наявні щеплення, хоч і впливають на перебіг хвороби, передавання інфекції зупинити не можуть.
У випробуваннях беруть участь три десятки людей. За ними спостерігатимуть чотири місяці. В разі успіху кількість добровольців збільшать, а вже за рік вакцина-спрей може надійти в продаж.
Новини світу: британські науковці тестують вакцину-спрей від коронавірусу
Як повідомлялося, в Україні проходитимуть клінічні випробування таблетки від коронавірусу Pfizer і Merck. Так, медичний препарат від коронавірусу "Ритонавір" виробництва Pfizer в таблетках по 150 мг. тестуватимуть серед тих людей, хто контактував із хворими на COVID-19.
Читайте також:
- УВООЗ застерігають: Європа знову стає епіцентром пандемії коронавірусу
- Україну можуть виключити із"зеленого списку" ЄСдля подорожей - ЗМІ
- До церкви — з тестом на COVID-19: у Греції запровадили нові обмеження для невакцинованих

