СБУ запобігла можливості передачі спецслужбам РФ таємних оборонних відомостей
СБУ запобігла можливості передачі спецслужбам РФ таємних оборонних відомостей

СБУ запобігла можливості передачі спецслужбам РФ таємних оборонних відомостей

Служба безпеки України запобігла можливій передачі таємних оборонних відомостей представникам спецслужб РФ. Про це повідомляє пресслужба СБУ. 

"У ході оперативних дій викрито одного з командирів військової частини Західного регіону, який приховано збирав секретні дані щодо арсеналів ракетного озброєння на території України", – мовиться в повідомленні. 

Зазначається, що під час обшуків за місцем проживання військовослужбовця вилучено ноутбук та флешносій, на яких він незаконно накопичував матеріали держтаємниці.

"Серед виявлених відомостей – закрита інформація щодо більше десятка баз зберігання ракет і боєприпасів Збройних Сил України, секретні дані про схеми дислокації та організаційно-штатні структури арсеналів озброєння, а також щодо укомплектованості відповідних підрозділів особовим складом і технікою", – наголосили в СБУ. 

Також перевіряється причетність зловмисника до розвідувально-підривної діяльності спецслужб РФ проти державної безпеки нашої країни.

Триває досудове розслідування. Наразі вирішується питання щодо повідомлення зловмиснику про підозру та обрання судом міри запобіжного заходу.

Як повідомляв 5.UA, СБУ оголосила підозру відомому львівському антивакцинатору Стахіву в спробі захопити владу.

Нагадаємо, СБУ викрила три мережі COVID-аферистів у Києві, Львові та Рівному.

Теги за темою
СБУ Івано-Франківськ
Джерело матеріала
loader
loader