/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F26%2F2609cb516dfb4ae163dfc0f67f5f8999.jpg)
Відповідь на санкції: Білорусь відмовиться від товарів з ЄС та США
Білорусь у відповідь на санкції ЄС, США, Великої Британії та інших країн вирішила обмежити імпорт товарів та в'їзд іноземців.
Про це заявили у МЗС Республіки Білорусь.
Відомство називає санкції, введені щодо режиму Олександра Лукашенка, "тиском, спрямованим на підрив суверенітету та погіршення добробуту білоруських громадян". У відповідь на такі заходи білоруське МЗС анонсувало низку обмежень.
Зокрема, уряд Білорусі ухвалив рішення заборонити ввезення товарів з країн, які запровадили санкції. Про який перелік товарів йдеться, поки що не повідомляється. Дефіцит товарів заповнюватимуть аналогічними товарами з "дружніх країн".
Крім того, в'їзд до Білорусі з країн, які, як вважають у МЗС, "дискримінують білоруських офіційних осіб, журналістів та представників громадських організацій", буде обмежений для розширеного переліку осіб.
Щодо авіаперевізників з ЄС та Великої Британії введуть обмеження, аналогічні до тих, які застосовані добілоруської авіаційної галузі.
Анонсовано й інші кроки "непублічного характеру". Але найістотнішим "заходом протидії зовнішньому тиску колективного Заходу" МЗС називає зміцнення інтеграції з РФ.
Зовнішньополітичне відомство Білорусі запевняє, що країна готова до скасування всіх зазначених обмежень, якщо країни, яких вони торкнуться, виявлять готовність до співпраці та діалогу.
Вас також можуть зацікавити новини
- Син Лукашенка та пропагандист Азарьонок: США з ЄС і Британією "вдарили" новими санкціями по Білорусі
- Естонія пропонує посилити санкції проти Лукашенка
- У ЄС схвалили новий пакет санкцій проти режиму Лукашенка – журналіст
Автор: Анастасія Печенюк

