![Київ засипле снігом: прогноз погоди на п'ятницю, 17 грудня](https://thumbor.my.ua/GgAwOCvwtzwYiS-yoWGi7ATbU64=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2F49a47d2e2d0467a8bf3b03c221189361.jpg)
Київ засипле снігом: прогноз погоди на п'ятницю, 17 грудня
Сніг буде одразу танути, адже на вулиці плюсова температура.
У п'ятницю, 17 грудня, погодав Києві буде весь день хмарною. Синоптики прогнозують дождь та сніг.
Про це повідомляє Sinoptik.
На зміну дрібному дощу, який почався зранку, днем почнеться мокрий сніг і буде йти до вечора. Температура повітря вдень +4 +3 градуси, вночі +1 -1 градус. Вітер північно-західний, 3 м/с.
Зазначимо, що згідно з прогнозом, сніг у Києві буде йти чотири дні поспіль, до 21 грудня. У вівторок очікується похолодання до -5 -9 градусів. Наступного дня сніг припиниться, але мороз не відступить.
В усій країні очікується невеликий дощ та мокрий сніг. Вдень у південно-східній частині помірні опади. На дорогах західної частини місцями ожеледиця, на сході країни подекуди ожеледь. Вітер переважно північно-західний, 5-10 м/с.
![© Sinoptik.ua](https://thumbor.my.ua/E9h-oaQZBIxRS34SRtwflfcNLS4=/600x/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2F01c65970eb7138f37c54d36cdf64dacb.png)
Якою буде погода на вихідних – Погода від Фросі
Читайте також:
- У Києві подружжя викрало парфуми з крамниці, але чоловік забув на місці злочину банківську картку
- "Шах та мат, невдахи": супермаркет в Києві оригінально обійшов заборону пластикових пакетів
- У Києві група осіб збувала фальсифіковані ліки онкохворим
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)