Львів’янин на трасі Київ-Чоп втратив три колеса у глибоких вибоїнах
Львів’янин на трасі Київ-Чоп втратив три колеса у глибоких вибоїнах

Львів’янин на трасі Київ-Чоп втратив три колеса у глибоких вибоїнах

На трасі Київ-Чоп у Рівненській області житель Львова втрапив у глибокі вибоїни та пошкодив автомобіль, пише rivne.

Як повідомив Ростислав Коваль на своїй сторінці у Фейсбуці, “на відтинку Новоград-Волинський – Рівне в напрямку Львова мінус три колеса.

Палкий привіт Укравтодору, до зустрічі в суді.

Дякую національній поліції Рівного за допомогу і правову реакцію! Хто має досвід подібних справ напишіть! Плануєте подорож до Києва чи в зворотньому напрямку – рекомендую їхати в світлу пору доби!” – пише водій.

Даний інцидент прокоментували у пресслужбі патрульної поліції Рівненщини.

“18 грудня близько опівночі правоохоронці отримали повідомлення про ДТП на трасі Київ-Чоп біля повороту на Новий Корець.

Після того, як патрульні зв`язалися із заявником, він спростував інформацію про ДТП і пояснив, що втрапив у яму, що спричинили пошкодження автомобіля “Ауді”.

За його словами, було пошкоджено 2 колеса.

Чоловік хотів, що патрульні допомогли задокументувати стан дороги”, – зазначила речниця патрульної поліції Наталія Кітюк.

За словами прессекретарки, після прибуття на місце інспектори виявили глибокі ями на дорозі: довжина – 5 м, ширина – 1 м.

Ділянка не відповідала нормам у сфері забезпечення дорожнього руху.

Патрульні склали акт обстеження вулично-шляхової мережі.

Джерело матеріала
loader
loader