/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F26%2F870dd7c47ed575d91bfa02bb4d1bff0c.jpg)
Мчала понад 100 км/год: в Одесі судитимуть поліцейську, яка проїхала на червоне світло й врізалася в авто
В Одесісудитимуть поліцейську, яка проїхала на червоний сигнал світлофора і врізалася в автомобіль.
Про це повідомили в Державному бюро розслідувань.
Встановлено, що 30 липня 2020 року жінка на службовому автомобілі зі швидкістю 100 км/год проїхала на червоний сигнал світлофора смугою зустрічного руху і зіткнулася з іншим легковим автомобілем. В результаті аварії водій зустрічного автомобіля отримав численні травми та переломи.
"24-річна поліцейська обвинувачується у порушенні правил безпеки дорожнього руху, яке призвело до того, що потерпілий отримав тілесне ушкодження середньої тяжкості (ч. 1 ст. 286 КК України)", - сказано в повідомленні.
Санкція статті передбачає покарання у вигляді обмеження волі строком до 3 років з позбавленням права керувати транспортними засобами строком до 3 років.
Наразі розслідування щодо співробітниці патрульної поліції, яка скоїла ДТП, завершено. Обвинувальний акт скеровано до суду.
Як повідомляв УНІАН, 30 липня 2020 року в Одесіна перехресті проспектів Шевченка та Гагаріна зіткнулися мікроавтобус Renault Trafic, що доставляв воду, і службове поліцейське авто Toyota Prius. В результаті, водій автомобіля Renault Trafic та двоє поліцейських отримали тілесні ушкодження.
Як з'ясувалося, поліцейські, які потрапили у ДТП, поспішали на виклик про спробу самогубства жінки, яка хотіла стрибнути з даху будівлі. У патрульній поліції стверджували, що службовий автомобіль слідував на виклик з увімкненими проблисковими маячками та звуковою сиреною.
Вас можуть зацікавити новини:
- В Одесі у маршрутки з пасажирами під час руху відпало колесо
- В Одесі службове авто керівництва поліції збило жінку на пішохідному переході
- На Одещині таксист самотужки затримав пасажира-душителя (фото)

