![На Закарпатті незаконно вирубали лісу на понад 5 млн грн](https://thumbor.my.ua/hlxWUcbcEkiD57OLwSyCQUhYZcA=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F433%2Fa4d6030099a82982268777d77b6d314f.jpg)
На Закарпатті незаконно вирубали лісу на понад 5 млн грн
У Закарпатській області незаконно вирубали лісу завдавши збитків на 5 млн грн. Правоохоронці вже повідомили про підозри правопорушникам.
За даними правоохоронців, організував нелегальну схему вже колишній 61-річний лісничий за допомогою двох спільників.
Їхню протиправну діяльність викрили оперативники управління стратегічних розслідувань в Закарпатській області спільно зі слідчими ТУ ДБР.
— Колишній лісничий, водночас будучи працівником органу – державної лісової охорони, залучив до схеми помічника та майстра лісу з метою здійснення незаконних порубок лісу без належних на те документів та всупереч плану проведення санітарних рубок.
Деревину реалізовували третім особам в обхід встановлених норм. Сума збитків, нанесених державі, становить понад 5,3 млн грн, – йдеться у повідомленні.
Щоб приховати злочин порушники склали документи про належне проведення санітарних порубок на окремій ділянці.
Колишньому лісничому повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 28 – ч. 3 ст. 365 (перевищення влади або службових повноважень працівником правоохоронного органу, вчинений групою осіб) та ч. 1 ст. 366 (службове підроблення) КК України. Його помічнику оголошеного підозру за ч. 2 ст. 28 – ч. 3 ст. 365, а майстру лісу – за ч. 2 ст. 367 КК України.
У вересні Державне бюро розслідувань викрило незаконну вирубку лісів на території заповідного фонду на Буковині. Через недбалість працівника лісгоспу держава зазнала збитків на 3,3 млн грн.
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)