/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F39%2F753ce2f88e6ad5e2dc6c16cdfb34bbec.jpg)
У Чехії померла молода українка: напередодні вона захворіла на COVID-19
КИЇВ. 24 грудня. УНН. У Чехії померла молода заробітчанка з Закарпаття Рената Полтавська, яка напередодні захворіла на COVID-19. Про це у своєму Facebook повідомила активістка Мар’яна Томищ, передає УНН.
Цитата
“Дякуємо всім за допомогу. Ренатка померла. Просимо помолитися за упокій душі Ірини. Бог забирає найкращих людей”, — повідомила на своєму Facebook дівчина.
Деталі
На початку грудня 30-річна Рената Полтавська захворіла на Covid-19. Повідомлялося, що останні 4 дні хвороба дуже прогресувала.
Дівчина перебувала у реанімації у штучній комі. 70% легень було уражено. 24 грудня, у п’ятницю жінка померла.
Нагадаємо
На початку грудня у Польщі поліція затримала 38-річного українця, який помер з невідомих обставин одразу ж після затримання. Його намагалися реанімувати парамедики, але через годину констатували смерть.
Як інформував УНН, за перші 9 місяців 2021 року за кордоном померло щонайменше 3738 українців, про смерть яких відомо дипвідомствам України.

