![Китаєць знайшов маму за намальованою від руки мапою через 33 роки після викрадення](https://thumbor.my.ua/hiYIACCrtz2Fh5OVF4f7wU4OXtw=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F433%2F836e2a898f8d562b023d5f34be178a6b.jpg)
Китаєць знайшов маму за намальованою від руки мапою через 33 роки після викрадення
37-річний китаєць, викрадений у віці чотирьох років, знайшов свою біологічну матір за допомогою карти, яку намалював по пам’яті.
Намальована від руки карта допомогла поліції визначити, де він народився, і врешті-решт допомогла чоловікові возз’єднатися зі своїми біологічними батьками. Про це пише видання South China Morning Post.
Лі, який не пам’ятає свого справжнього імені, народився в провінції Юньнань на південному заході Китаю, але був викрадений ще маленькою дитиною своїм сусідом і вивезений до провінції Хенань у центральному Китаї, майже 2000 км від свого будинку. Там дитину продали до родини.
Лі, який тепер має власну сім’ю, надав владі зразок крові і спробував намалювати щось, що допомогло б йому згадати рідне село.
Поліція зрештою звузила коло пошуків до села Чжаотун, розташованого неподалік гірського міста в провінції Юньнань.
Правоохоронці знайшли жінку, яка, ймовірно, була матір’ю, а аналіз ДНК згодом підтвердив, що Лі є її сином. Повідомляється, що чоловік зустрінеться з матір’ю 1 січня 2022 року. Батька Лі більше немає в живих.
Джерело: South China Morning Post
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)