/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F28%2F531d9ae17c5c39667c4a48108ff54328.jpg)
На Чернігівщині стався вибух на меблевій фабриці: будівля загорілася
ДСНС ліквідовує наслідки пожежі
На Чернігівщині на меблевій фабриці вибухнув опалювальний котел. В результаті в будівлі почалася пожежа. Про це повідомляє пресслужба ДСНС України у Telegram.
Подія сталася у неділю, 9 січня, о 14:30 у місті Ніжин. Там на території ПАТ «Ніжинська меблева фабрика» вибухнув котел у котельні. Внаслідок інциденту будівля спалахнула. Вогонь поширився на покрівлю цеху з виробництва пелет.
За попередніми даними, внаслідок події ніхто не постраждав.
До ліквідації вогню було залучено 20 рятувальників та п’ять одиниць техніки ДСНС.
Нагадаємо, у ніч на понеділок, 3 січня, у Мукачеві сталася пожежа в будинку директора регіонального телеканалу «М-Студіо».
Як повідомлялося, у Маріуполі напередодні Нового року горіла міська лікарня №4.
Пізно ввечері 28 грудня Міністерство охорони здоров'я повідомило про вибух у Косівській центральній районній лікарні.

