У Чорнобильському заповіднику помітили рідкісних хижих птахів
У Чорнобильському заповіднику помітили рідкісних хижих птахів

У Чорнобильському заповіднику помітили рідкісних хижих птахів

У Чорнобилі потрапила в об'єктив пара рідкісних пернатих /фото Facebook / Чорнобильський заповідник

Рідкісних птахів помітили в Чорнобильському заповіднику. В об'єктив камери потрапили орлани білохвости.

Про це повідомили в Facebook-сторінці Чорнобильського радіаційно-екологічного біосферного заповідника.

Камера впіймала самця та самку на заповідній території під час зимового моніторингу чисельності орлана-білохвоста. Всього за 28-29 грудня співробітники заповідника нарахували 11 орланів.

При цьому наголошується, що порахувати певно число орланів-білохвостів складно, адже зазвичай хижі птахи зимують південніше. Крім того, територія заповідника занадто велика.

false

Довідка УНІАН. Орлан-білохвіст - найбільший птах, яка зустрічається в Чорнобильському заповіднику. Найчастіше, гніздяться орлани в старих ділянках лісу біля великих водойм. На заповідній території проживає не менше 15 пар орланів, а зимують до 55 птахів, що прилетіли з Білорусі, Скандинавії та Російської Федерації.

Як раніше повідомляв УНІАН, у Чернівецькій області невідомі браконьєри вбили олениху у вольєрі на території Ломачинецького лісництва.

Вас також можуть зацікавити новини:

  • У Чилі бджоли завадили поліцейським розігнати мітинг пасічників (відео)
  • Жителі Дніпра вночі знайшли у ванній кімнаті кажана (фото)
  • "Боляче на це дивитися": у мережі показали на відео "кладовище ялинок" у Києві
Теги за темою
фото
Джерело матеріала
loader
loader