/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F26%2Fc3cd475b16ca1fd67502fa8880ca5504.jpg)
У ВГО "Гідність нації" заявили про формування партизанської мережі
Активісти всеукраїнського патріотичного руху "Гідність нації" заявили про створення в Україні партизанської мережі для опору агресії з боку Росії, і закликали інших громадян приєднуватися до цього руху.
Про це йдеться в повідомленні організації на сторінці в Facebook.
Рішення про створення руху та заклик до приєднання ухвалили на ІІІ загальному з’їзді напередодні, 6 лютого на полігоні Національної гвардії біля Івано-Франківська.
"Для учасників заходу підготували й спеціальні навчання: базова техніка безпеки поводження зі зброєю, основи домедичної допомоги, ведення бою малими групами. Понад 1000 учасників із 13-ти областей України пройшли вишкіл та запевняють – у разі потреби готові захищати Україну", - йдеться в повідомленні.
Голова ВГО "Гідність нації" Вадим Кудіяров розповів, що його однодумці згуртовано працюють вже кілька років. Такі навчання для них – не в новинку. Але зараз спостерігають тенденцію до того, що все більше людей готові долучатися до організації. Відповідно, для нових учасників такі вишколи надзвичайно важливі, відзначають в організації.
"Ми відкриваємо набір у своєрідний партизанський рух, адже бачимо, що в цьому справді є потреба. Створення закритої мережі грамотно підготовлених бійців, дозволить українським військам значно посилити свої позиції, в тому числі, і в боротьбі зі спецслужбами РФ, які, знаємо, активно працюють на території України. Ми ж готові робити все для того, аби не дати антидержавницьким силам зруйнувати нашу країну!", – заявив Вадим Кудіяров.
Гібридна війна залишає Росії багато можливостей для впливу і без прямого вторгнення, переконані в організації.
"Олігархи – основні партнери агресора та згубний елемент для нашої держави і вони також відчують спротив", - додають автори повідомлення.
За даними ВГО, інструкторами для добровольців на з’їзді виступили громадські діячі, військові медики, досвідчені офіцери та ветерани АТО/ООС. Серед них і Андрій Пастушенко (позивний "Сивий") – заступник командира батальйону ОУН.
"Бачимо, скільки років в Україні триває війна. Попри те, що за цей час наша армія стала в рази кращою, бачимо, що питання нашої обороноздатності не втрачає своєї актуальності. Добровольці мають бути готовими до того, що їхня допомога знадобиться. Окрім цього, якщо активна молодь, така, як тут, в "Гідності нації" демонструє свою активність, то це стає своєрідним сигналом і для деяких представників влади, які думають, що народ не звертає увагу на їхню діяльність", – каже Андрій Пастушенко, якого цитує допис.
В повідомленні також відзначається, що Кудіяров, як голова організації, прийняв урочисту присягу від молоді та наголосив на тому, що патріотичний рух продовжує набір активних громадян у свої лави. "Ми відкрито запрошуємо усіх свідомих українців приєднатися до нашої ініціативи, отримати початкову військову та домедичну підготовку, а також, за бажанням, долучитися до програми підготовки професійних диверсійних груп у складі бойових частин партизанського руху", – зазначив Кудіяров.
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F133%2Fd60ac6e96ffe60ec46ae421495c0a8f0.png)
Як німецька компанія продає приціли для зброї в РФ через Туреччину, – розслідування
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F434%2Fdc4418aa5066bc900131e4e2571ae444.jpg)
Сили оборони отримають нові українські дрони зі стійкою до РЕБ системою управління
Військові моряки встановили новий "шахедний" рекорд: дрони вони збивали не лише у приморському регіоні
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F434%2F2b1f8475f8d899a68825a57101ce7045.jpg)
Європол викрив групу осіб, що створювала ШІ-контент насильства над дітьми
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F52%2Fcca1c6ebb688c1b5f2a19965360b587c.jpg)
Назавжди 25: на фронті загинув військовий із Київщини Амір Ажамі
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2F4b0dfab5099eb73d312ca04ee38d745e.png)
6 березня — яке церковне свято, про що вірянам слід молитися цього дня
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F434%2F8596df95a1e17409177a9e740af6e3d8.jpg)