/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2Fcd4c1996530ddb8d56705fefd434ecbe.jpg)
З’явилась реакція посольства України в Словаччині щодо інциденту з українським прапором: вимагаємо вибачень
У посольстві наголосили, що Словаччина підтвердила свою підтримку України.
У парламенті Словаччини 8 лютого під час засідання депутати від ультраправої та проросійської партій Андрей Медвецьки та Петер Крупа облили водою український прапор. У посольстві України в Братиславі вже відреагували: таку поведінку депутатів засудили і вимагають вибачень.
Про це пресслужба посольства написала у Twitter.
"Сьогодні в Києві Іван Корчок (глава МЗС Словаччини - Ред.) підтвердив тверду незмінну позицію Словаччини в підтримці України! Маємо підтримку й в Національній раді Словаччини! Негідне поводження з прапором України з боку депутатів Марека Котлеби, Андрея Медвецьки не може її похитнути! Засуджуємо й вимагаємо вибачень!" - йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, на противагу опозиціонерам, представники провладної словацької партії "Свобода та Солідарність" (SaS) Яна Циганікова та Мирослав Жіяк розтягнули перед трибуною прапор України. У відповідь депутат Медвецьки взяв пляшку води і почав обливати український стяг, а потім і депутатів, які його тримали.
Опозиціонерам допомогли двоє їхніх однопартійців – Марек Котлеба та Станіслав Мізік, які зірвали український прапор, а потім і захисну маску з Мирослава Жіяка.
Читайте також:
- Шольц пообіцяв зупинити "Північний потік-2" у разі вторгнення Росії до України — ЗМІ
- І вашим, і нашим: за кого "грають" Франція та Німеччина – за Україну чи Росію
- "Як Гітлер напав на Радянський Союз": Боррель провів історичні паралелі на тлі російської агресії проти України
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F52%2Fff1d8d570d8d967de024fbd648cc8f77.jpg)
Ненависть між Зеленським і Путіним незбагненна, – Трамп зробив нові заяви щодо війни в Україні
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F52%2F1c02d7bda985a6e7fb699f433eef25a6.jpg)
Розумні люди мене не люблять, – Трамп здивував неочікуваним зізнанням
Підозрюваний у вбивстві Чарлі Кірка перебуває під посиленим наглядом
Конгрес США не ухвалить нових санкцій проти РФ без згоди Трампа
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F432%2Fcb6c25006d65f5948945e49d1b74fb03.jpg)
"Безвідповідальна ескалація". У Брюсселі зреагували на заліт російського дрона до Румунії
Грем: санкції проти Росії не дали результату, у Москві навчились їх обходити
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F52%2Ff66d0eacc20325dadc21f1adb5592a93.jpg)