![«Суд» у Криму увʼязнив журналіста «Радіо Свобода» Єсипенка на 6 років](https://thumbor.my.ua/uSaj0jgd4mPKd1tTDMd0tcRsloE=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F434%2F3e6f73322b8f3f358fc7e61a76994f39.jpg)
«Суд» у Криму увʼязнив журналіста «Радіо Свобода» Єсипенка на 6 років
Російський окупаційний суд у Криму засудив журналіста «Радіо Свободи» Владислава Єсипенка до шести років увʼязнення.
Про це повідомляють «Ґрати».
Рішення ухвалив «Сімферопольський районний суд». Окрім увʼязнення в колонії загального режиму, Єсипенка засудили до штрафу в 110 тисяч рублів (41 тисяча гривень).
Окупанти звинувачують Єсипенка у придбанні та зберіганні вибухівки — гранати, до якої він нібито прикріпив розтяжку та возив із собою у машині.
Єсипенко заперечує вину та стверджує, що гранату оперативники ФСБ йому підкинули під час обшуку, а після затримання катували його, домагаючись свідчень.
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)