НАТО продовжить постачати Україні військову допомогу, включаючи системи ППО
НАТО продовжить постачати Україні військову допомогу, включаючи системи ППО

НАТО продовжить постачати Україні військову допомогу, включаючи системи ППО

КИЇВ. 25 лютого. УНН. НАТО продовжить постачати Україні військову допомогу. Про це заявив генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг на брифінгу в п'ятницю за підсумками позачергового віртуального саміту глав держав і урядів Альянсу, пише УНН.

Цитата

"Союзники по НАТО продовжують надавати підтримку Україні, і на сьогоднішній зустрічі на саміті НАТО з ЄС, Фінляндією і Швецією оголосили, а також поінформували всіх союзників про тип озброєнь, тип підтримки, деяка з яких також включають системи ППО", - сказав Генсек.

Деталі

За його словами, НАТО і союзники надавали, і продовжать надавати Україні підтримку, зокрема різні види техніки.

Нагадаємо

24 лютого о 5.00 Збройні Сили Російської Федерації почали обстрілювати військові об'єкти Збройних сил України, а також аеродроми в Борисполі, Озерному, Кульбакіном, Чугуєві, Краматорську, Чорнобаївці.

Водночас агресор розпочав артилерійські обстріли території та населених пунктів України вздовж державного кордону та на кордоні з окупованим Кримом.

На всій території України ввели воєнний стан. 

Джерело матеріала
loader
loader