/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F9%2F3f79849ae27599c6167d2c3e534618ff.jpg)
Микола Томенко повідомив, що Росію та Білорусь відсторонили від Паралімпіади
Нагадаю, вчора IPK запропонували російській та білоруській командам брати участь в Олімпіаді в нейтральному статусі.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяТаке ЦИНІЧНЕ і ПРАГМАТИЧНЕ рішення було розкритиковане багатьма країнами, деякі навіть погрожували відмовитися від участі в Параолімпіаді, якщо там будуть команди Росії і Білорусі.
Щодо необхідності позбавити Росію та Білорусь права брати участь в цій Параолімпіаді та майбутніх олімпійських іграх, як країн, що зухвало порушили загальновизнаний принцип ОЛІМПІЙСЬКОГО ПЕРЕМИР‘Я, ВИМАГАВ і Я, як віце-президент НОК, у своєму зверненні до MOK та IPK.
Радий, що перший крок нарешті зроблено!
Дивуюся, що досі не було офіційного звернення щодо засудження військової агресії Росії-Білорусі та позбавлення їх права участі в Параолімпіаді та майбутніх Олімпійських іграх у Парижі та Мілані ні від НОК, ні від Національного комітету спорту інвалідів України.
І не забуваємо, що наше завдання ВОЮВАТИ з ВОРОГАМИ ЛЮДЯНОСТІ Путіним-Лукашенком на ВСІХ напрямках, в тому числі і на СПОРТИВНОМУ та ОЛІМПІЙСЬКОМУ!

