В Україні запускають «Дитячий садок онлайн» НУМО
В Україні запускають «Дитячий садок онлайн» НУМО

В Україні запускають «Дитячий садок онлайн» НУМО

В Україні запускають «Дитячий садок онлайн» НУМО - Фото 1
В Україні запускають «Дитячий садок онлайн» НУМО - Фото 2
Онлайн-садочок покликаний допомогти зберегти зв’язок малюків з освітнім і розвивальним процесом.
В Україні запускають «Дитячий садок онлайн» НУМО - Фото 3
В Україні запускають «Дитячий садок онлайн» НУМО - Фото 4

ЮНІСЕФ разом із Міністерством освіти й науки України та Megogo запустили дитячий онлайн-садок НУМО з розвивальними відеозаняттями для дітей 3–6 років.

Перший випуск доступний до перегляду на MEGOGO та на платформах Міністерства освіти і науки та ЮНІСЕФ з 14 березня. Проєкт покликаний допомогти батькам зайняти дитину пізнавальними активностями, і тим самим відволікти дітей від воєнної дійсності.

На платформі батьки та вихователі зможуть знайти усі необхідні розвиваючі матеріали у відкритому доступі.

Відео можна переглядати абсолютно безкоштовно на усіх пристроях, що підтримує медіасервіс Megogo: смартфони, планшети, комп’ютери тощо».

«Зараз діти перебувають у сховищах, в дорозі чи намагаються адаптуватися до нового місця. Батьки перебувають у стресовому стані та не завжди можуть організувати дітям корисне дозвілля. Проект НУМО допоможе зберегти зв’язок малюків із освітнім процесом і продовжувати опановувати дошкільнятам важливі навички для подальшого розвитку», – зазначають в ЮНІСЕФ.

Онлайн-садок став частиною проєкту НУМО – платформи, на якій зібрані корисні підказки, цікаві вправи й ігри, які допоможуть дошкільнятам щодня опановувати важливі навички для подальшого розвитку й не втрачати вже здобуті компетентності. Програму онлайн-садочка розробляла команда вихователів на чолі з Соломією Бойкович, експерткою з дошкільної освіти.

Читайте також: 

  • Megogo відкрив вільний доступ до низки новинно-інформаційних каналів
  • Окупанти обстрілюють телевежі. Що робити, якщо відключили ефірне мовлення

Також до команди розробників долучали психологів, щоб контент був безпечним для дітей, які зараз перебувають у стресі через війну. Онлайн-садочок покликаний допомогти зберегти зв’язок малюків з освітнім і розвивальним процесом.

Розпочати перегляд першого відео НУМО дитячий садочок онлайн на Megogo можна за посиланням https://megogo.net/ua/view/18037755

Відео на YouTube-каналі ЮНІСЕФ https://youtu.be/t6iN1uGYeV8

Відеовипуски запущено в тестовому режимі. Організатори пропонують батькам залишати свої коментарі та пропозиції, аби працювати над покращенням програми. 

Колаж: НУМО

Теги за темою
Діти
Джерело матеріала
loader
loader