/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F39%2F795548480361b11de93e6066945b0954.jpg)
Іспанія найближчим часом планує повернути посольство у Київ
КИЇВ. 18 квітня. УНН. Найближчим часом Іспанія збирається повернути своє посольство у Київ. Про це УНН повідомляє з посиланням на El Mundo.
Деталі
Наголосили що прем’єр-міністр Іспанії Педро Санчес заявив про наміри невдовзі відновити роботу посольства у Києві.
За його словами, посольство відновить роботу "на знак прихильності уряду та іспанського суспільства до українського народу".
Додамо
Член Конгресу Вікторія Спарц, перша українка в Конгресі США, закликала Держдепартамент повернути своїх дипломатів в Україну.
Також Бельгія готується до відкриття свого посольства у Києві, після того як його закрили з міркувань безпеки в березні.

