Пентагон хоче наростити потужності з виготовлення зброї для України
Пентагон хоче наростити потужності з виготовлення зброї для України

Пентагон хоче наростити потужності з виготовлення зброї для України

Пентагон розмістив запит на сайті SAM.gov, початковий термін відповіді якого спливає 6 травня / УНІАН

Сполучені Штати шукають шляхи прискорення виробництва запитуваного Україною озброєння.

Про це пише Reuters.

Йдеться про можливості наростити додаткові потужності для перевіреної, ефективної зброї, яка вимагає мінімальної підготовки і може бути швидко експортована в Україну.

Пентагон розмістив запит на сайті SAM.gov, початковий термін відповіді якого закінчується 6 травня.

Читайте також:
США в ОБСЄ: Росія могла застосувати у Маріуполі сльозогінний газ з хімікатами
Росія може вдарити по Україні ракетами з підводних човнів - The Times
За час війни до України вже повернулися понад мільйон громадян - Монастирський

Міністерство запросило інформацію про зброю або комерційні можливості, пов'язані з протиповітряною, протитанковою, протипіхотною, береговою обороною, контрбатарейною, безпілотними повітряними системами та засобами зв'язку, такі як радіо або супутниковий інтернет.

Як писав УНІАН, заступник держсекретаря США з політичних питань Вікторія Нуланд розповіла про заплановані поставки Україні реактивних систем залпового вогню.

Західні країни почали постачати Україні важке озброєння, про яке вона запитувала, перед початком другої фази війни, в рамках якої пройде вирішальний бій за Донбас.

Очікується застосування великої кількості наступальної зброї для проведення контратак зі звільнення окупованих Росією територій на Сході та півдні країни.

Вас також можуть зацікавити новини:

  • Яка обстановка зараз в Маріуполі: головні новини за 23 квітня
  • Війна в Україні: рятувальники з-під завалів звільнили понад 1200 осіб
  • У Миколаєві прогримів потужний вибух
Теги за темою
Зброя Пентагон
Джерело матеріала
loader
loader