Україна пропонує Німеччині ухвалити закон про ленд-ліз
Україна пропонує Німеччині ухвалити закон про ленд-ліз

Україна пропонує Німеччині ухвалити закон про ленд-ліз

Україна пропонує Німеччині ухвалити закон про ленд-ліз, як США. Німецький закон про ленд-ліз, як у США, і довгостроковий союз проти Росії були б важливими, зазначив посол Мельник.

Посол України Андрій Мельник пропонує, щоб Німеччина ухвалила закон про ленд-ліз для України за прикладом США.

Про це він сказав у інтерв’ю Bild am Sonntag, пише "Європейська правда".

"Ми хотіли б побачити швидкий експорт 88 танків "Леопард", 100 БМП "Мардер", самохідних гаубиць та багато іншого. Але що дуже важливо, то це переосмислення у свідомості людей. Ми переживаємо найбільшу війну у Європі за 80 років. Ви більше не зможете перемогти із 30 або 100 танками. Німецький закон про ленд-ліз, як у США, і довгостроковий союз проти Росії були б важливими", - cказав Мельник.

Він зазначив, що рішення направити Україні ЗСУ "Гепард" правильне, але цього недостатньо,

"Тим більше, що для "Гепардів" не вистачає боєприпасів. Це було відомо з початку війни, але федеральне міністерство оборони зайнялося цим лише цього тижня. Крім того, "Гепардам" вже 40 років - щоб перемогти Росію, нам потрібне найсучасніше німецьке озброєння", - зауважив посол.

Нагадаємо, що американський Сенат вже схвалив програму ленд-ліз. Що це таке - у нашому матеріалі.

Читайте також:

  • Покинув роботу і вступив до ЗСУ: у війні з Росією загинув працівник посольства США
  • "Це не буде швидко": Данілов заявив, що зброя від США змінить позиції сторін
  • З синьо-жовтим прапором на грудях: спікерка Палати представників США на відкритті фотовиставки, присвяченій Україні

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Джерело матеріала
loader
loader