/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2Ff6c1ad8f30146aaa3e4b75688d33a6d1.jpg)
У Донецькій області окупанти за добу вбили трьох мирних мешканців
Окупанти у Донецькій області за добу вбили трьох мирних мешканців. Загинули мирні мешканці Мар’їнки, Авдіївки та Калинового.
У Донецькій області протягом 10 травня російська війська вбили трьох мирних мешканців.
Про це повідомляє голова Донецької ОВА Павло Кириленко.
Зазначається, що загинули мирні мешканці Мар’їнки, Авдіївки та Калинового. Також зазначається, що ще троє людей внаслідок обстрілів військових РФ отримали поранення.
Голова ОВА повідомляє, що вдалося уточнити інформацію щодо 4 загиблих та 8 поранених у Костянтинівці.
t.me/pavlokyrylenko_donoda/3351
Раніше у Генштабі розповіли, чим займається армія РФ на Донбасі. Так, на Сєвєродонецькому напрямку тривають безуспішні спроби армії РФ щодо встановлення контролю над Рубіжним.
Читайте також:
- На Харківщині звільнили 4 села, а окупанти продовжують штурмувати "Азовсталь": зведення Генштаб
- Поповнили запаси боєприпасів та посилили повітряну розвідку: на Ізюмському напрямку окупанти готуються до наступу
- Розвідка США попередила про можливу ескалацію у війні РФ проти України

