"Добре влучили на Херсонщині": Арестович повідомив про "накриття" пункту управління високого рівня
"Добре влучили на Херсонщині": Арестович повідомив про "накриття" пункту управління високого рівня

"Добре влучили на Херсонщині": Арестович повідомив про "накриття" пункту управління високого рівня

Радник керівника Офісу президента Олексій Арестович розповів, що українські військові в Херсонській області завдали удару по російському командному пункту дуже високого рівня.

Арестович зазначив, бо під час атаки "боєкомплект години три детонував".

Про це радник керівника ОП розповів у розмові з російським правозахисником Марком Фейгіним 14 травня.

"З ефективних новин ми накрили пункт управління дуже високого рівня – не нижче бригадного, а, можливо, й вище, в Херсонській області. Чому дуже високого? Тому що для правобережжя це високий дуже рівень. І там боєкомплект години три детонував навколо, биту техніку везли. Коротше, добре влучили на Херсонщині ", – розповів Арестович.

Нагадаємо, радник керівника ОП також розповів, що українська армія успішно контратакувала російських окупантів на Ізюмському напрямку. Українським військовим вдалося просунутися вперед і закріпитися на зайнятих позиціях.

Жителька Херсона розказала, яка зараз ситуація в місті

Читайте також:

  • "Ситуація на Донбасі залишається дуже тяжкою": Зеленський - про "божевільні" потуги ворога
  • Щоб Росія більше не напала: Подоляк розповів, доки триватиме війна в Україні
  • Війна досягне переломного моменту в серпні та завершиться до кінця року - розвідка

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Джерело матеріала
loader
loader