Kalush Orchestra хочуть продати статуетку Євробачення, щоб підтримати ЗСУ
Kalush Orchestra хочуть продати статуетку Євробачення, щоб підтримати ЗСУ

Kalush Orchestra хочуть продати статуетку Євробачення, щоб підтримати ЗСУ

Переможці Євробачення 2022 Kalush Orchestra вирішили продати статуетку пісенного конкурсу на аукціоні, а гроші передати у благодійний фонд для допомоги військовим і Україні.

Про це під час zoom-брифінгу повідомив лідер гурту Олег Псюк.

– Ми плануємо нашу статуетку виставити на аукціон і всі гроші пожертвувати на благодійний фон, який допомагає ЗСУ та Україні.

Ми ще вирішуємо який.

Тому що, багато людей з-за кордону донатять, а можливо, багато хто б захотів задонатити.

І це, на нашу думку, стане штукою, яка їх промотивує.

Ми думаємо, що це буде корисно для України, – сказав Псюк.

Лідер гурту зазначив, що найближчим часом вирішиться за яку суму будуть продавати статуетку Євробачення 2022.

– Хотілося б за якусь велику суму, але не хочеться називати ніякі цифри.

Побачимо, – додав соліст.

Також під час zoom-брифінгу вокаліст Kalush Orchestra подякував всім за підтримку, яку вони з командою відчули, як поміж конкурсантів, так і під час голосування.

– Хочу висловити велику подяку всім людям, які нас підтримали – українцям, діаспорі, громадянам інших країн.

Це дуже важливий крок і перемога для України зараз.

Я щасливий, що зміг донести таку хорошу новину, а їх не так багато, і я вже бачу, як це підбадьорило всіх наших людей, тому радий розуміти, що ці всі старання були не дарма, – сказав Псюк.

ЧитайтеГімн нашої перемоги: Kalush Orchestra показали зруйновану Бучу у новому кліпі Stefania.

Зараз дивляться ?>.

Джерело матеріала
loader
loader