/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F433%2F92aa0fec6df605e5eda97bfdcc011c65.jpg)
Війська РФ намагаються наступати вздовж усієї лінії зіткнення на Донеччині
Генштаб заявив про загострення війни на Донеччині.
Зокрема повідомляється, що агресори здійснюють перегрупування для наступу на Слов’янськ.
Про це у вівторок 17 травня повідомила пресслужба відомства.
– На Слов’янському напрямку окупанти здійснюють перегрупування та доукомплектування військ та накопичення запасів з метою підготовки до наступу у напрямку Слов’янська.
Ворог намагався покращити тактичне становище у районі населеного пункту Довгеньке, успіху не мав, – йдеться у повідомленні.
Крім того, у напрямку Донецька рашисти намагаються наступати вздовж усієї лінії зіткнення, обстрілюючи населені пункти з артилерії.Зараз дивляться.
– У районах Бахмута, Клинового, Соледара та Волчоярки противник завдав ракетно-бомбових ударів з літаків Су-35.
Також ворог вів повітряну розвідку із застосуванням БПЛА Орлан-10.
На Сєвєродонецькому напрямку за підтримки артилерії окупанти намагаються вести наступ у напрямку населених пунктів Боровеньки та Сєверодонецьк, – сказано у заяві.
Тим часом на Бахмутському напрямку противник, спробувавши прорвати оборону наших військ, був змушений піти, проваливши наступ.
– На Авдіївському напрямку ворог проводив штурмові дії з метою взяття під контроль ділянки дороги Новобахмутівки – Новоселівки Другої, успіху не мав.
На Курахівському напрямку, за підтримки вогню артилерії та авіації, веде наступ на населений пункт Новомихайлівка, бої продовжуються, – наголосили у Генштабі.
Також підрозділи окупантів невдало спробували наступати у напрямку населеного пункту Мар’їнка.
ЧитайтеІнтерактивна карта бойових дій в Україні: де точаться бої на 17.05.2022.
?>.

