/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F38%2Ff8bdeb03580d1e31982ac24abb62c266.jpg)
Mattel випустила першу трансгендерну ляльку Барбі
Фото: Актриса Лаверн Кокс з першою Барбі-трансгендером
Американська компанія-виробник іграшок Mattel створила першу трансгендерну ляльку Барбі в образі ЛГБТ-активістки й актори Лаверни Кокс ("Помаранчевий - хіт сезону", "Вигадана Анна"), повідомляють Podrobnosti.
Дизайнери Mattel прагнули досягти максимальної подібності ляльки з трансгендерною акторкою, яка брала активну участь у всіх етапах виробництва.
Кокс сама повідомила розробникам, що в одязі надає перевагу темно-червоному кольору, а також поділилася прикладами незвичайних речей зі свого гардеробу.
Лялька одягнена в оригінальну сукню з насиченого червоного тюлю, під якою знаходиться сліпучий сріблястий комбінезон, а її волосся укладено в гламурні голлівудські хвилі.
Лялька випущена обмеженим тиражем, її вартість становить $40.
![]()
Перша лялька-трансгендер Барбі
Компанія Matte наголошує, що продовжує розширювати лінійку "ляльок без ярликів і правил". Раніше компанія вже випустила Барбі з протезами, Барбі із захворюваннями шкіри та гендерно-нейтральну Барбі.
Підготував: Сергій Дага

