Інспекція військ Шойгу: у розвідці повідомили, що це підготовка до наступного етапу наступу
Інспекція військ Шойгу: у розвідці повідомили, що це підготовка до наступного етапу наступу

Інспекція військ Шойгу: у розвідці повідомили, що це підготовка до наступного етапу наступу

В українській розвідці підтвердили, що міністр оборони Росії Сергій Шойгу відвідав угруповування російських військ, які воюють в Україні.

За даними Головного управління розвідки Міноборони України, російські війська наразі проводять підготовку до нового етапу наступальних дій у війні.  

Про це розповів представник ГУР Вадим Скібіцький у прямому ефірі спільного інформаційного марафону UAразом на українських телеканалах 16 липня.

"Попередньо (Шойгу – ред.) дійсно відвідав угруповування російських військ. За нашою оцінкою, насамперед було заслуховування командування щодо подальших дій і проведення "операції". Він підбив підсумки заходів, які були зроблені, а за деякими даними, навіть вручав нагороди офіцерам і генералам, які найбільше "відзначилися", – поінформував Скібіцький.

"Але однозначно зараз йде підготовка до наступного етапу наступальних дій", – зауважив представник української розвідки.  

Нагадаємо, раніше російські засоби масової пропаганди повідомили, щоШойгу проінспектував угруповання військ "Південь" і "Центр", які воюють проти України, і доручив нарощувати дії на всіх операційних напрямках.  

Небойові буряти: чому чоловіки масово не хочуть їхати на війну - Раджана Дугарова в ТСН

Читайте також:

  • Окупанти почнуть масштабний наступ на лінії Слов'янськ-Сіверськ-Бахмут – аналітики зі США
  • Окупанти виходять із оперативної паузи на Донбасі - ISW
  • Завдяки HIMARS поранено кількох російських командувачів - ISW

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Джерело матеріала
loader
loader