![Джо Байден захворів на коронавірус](https://thumbor.my.ua/6swZUQFW0s0ySp_04Wt6VLhm5kU=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F39%2Fb96f75ef29013b3d303961ee71ccd6c4.jpg)
Джо Байден захворів на коронавірус
КИЇВ. 21 липня. УНН. У президента США Джо Байдена виявили коронавірус. Про це повідомила пресслужба Білого дому, інформує УНН.
Цитата
"Сьогодні вранці президент Байден отримав позитивний тест на COVID-19. Він повністю вакцинований і двічі ревакцинований, і відчуває дуже легкі симптоми. Він почав приймати Paxlovid. Відповідно до вказівок CDC (Центр з контролю та профілактики захворювань США – ред.), він ізолюється у Білому домі та продовжуватиме повністю виконувати всі свої обов’язки протягом цього часу", – ідеться у повідомленні.
Нагадаємо
Байден анонсував телефонні перемовини з президентом Китаю Сі Цзіньпіном.
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)