![ЗСУ звільнили Мазанівку та Дмитрівку у Донецькій області](https://thumbor.my.ua/LTCok8hBMrM3MI8Ms-G6PXbsjF8=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F433%2F5869335822c1b11d595b31587fb9651d.jpg)
ЗСУ звільнили Мазанівку та Дмитрівку у Донецькій області
Два села у Донецькій області – Мазанівку та Дмитрівку – звільнено від російськи окупантів.
Про це повідотив на брифінгу заступник начальника Головного оперативного управління Генштабу Олексій Громов.
– Протягом тижня Збройні сили України покращили тактичне положення та просунулися в глибину оборони противника в районі населених пунктів Мазанівка, Бражківка, Сологунівка та Дмитрівка, звільнили два населені пункти – Мазанівка та Дмитрівка, – уточнив він.
За його словами, на Краматорському та Бахмутському напрямках російські окупанти намагалися наступати на Солєдар, а також блокувати Бахмут з двох напрямків.
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)