/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F39%2Fe130c4faaea723c15c3f8fdc2190ca7b.jpg)
У Київській області досі гасять дві торф'яні пожежі
КИЇВ. 5 вересня. УНН. У Київській області продовжується ліквідація двох торф'яних пожеж. Про це повідомляє Державна служба з надзвичайних ситуацій, інформує УНН.
Цитата
"Рятувальники Київщини тримають ситуацію із торф'яними пожежами під контролем. Так, станом на 08:00 триває ліквідація: поблизу села Соснівка Вишгородського району; поблизу села Перше Травня Броварського району", - ідеться у повідомленні.
Деталі
У відомстві закликають при виявленні нових осередків загорання торфовищ негайно повідомляти Службу порятунку за номером 101.
Доповнення
1 вересня у Бучанському та Вишгородському районах Київської області загорівся торф – киян закликали зачиняти вікна та обмежити перебування на вулиці.
4 вересня стало відомо, що рятувальники тримають під контролем ситуацію з пожежами в екосистемі на території Київської області.

