/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F26%2F02be5bed6380f494ef3608b47fa3bb88.jpg)
Піонтковський пояснив, чому Байден не хоче визнавати Росію спонсором тероризму
Визнання Росії країною-спонсором тероризму Сполученими Штатами призвело б до необхідності вводити санкції проти союзників Вашингтона.
Таку думку висловив російський публіцист Андрій Піонтковський в ефірі телеканалу Freedom.
"Американці дуже серйозно ставляться до законів. Якби РФ була оголошена терористом, за законами вони б завтра повинні були б накладати санкції на своїх союзників - Францію і Німеччину. Які, попри всі санкції, мають широкий об'єм економічних відносин із Росією. Також санкції очевидні проти Індії та Китаю за торгівлю з державою-терористом. На це Байден не готовий", - сказав Піонтковський.
Він нагадав, як Байден, який надає великого значення відносинам із союзниками, блокував санкції проти "Північного потоку-2", щоб не псувати стосунки з тодішнім канцлером Ангелою Меркель.
Піонтковський також зазначив, що важливіше заяв про тероризм є те, скільки зброї США нададуть Україні для протистояння російському вторгненню.
Визнання Росії країною-спонсором тероризму
Як повідомляв УНІАН, раніше президент Сполучених Штатів Джо Байден під час прес-конференції в Білому домі заявив, що Росію не потрібно визнавати країною-спонсором тероризму.
Прес-секретар Білого дому Карін Жан-П'єр пізніше пояснив, що Вашингтон не вважає ефективною пропозицію України внести Росію в американський список країн-спонсорів тероризму. За її словами, це може призвести до затримки експорту продовольства і поставити під загрозу операції з перевезення товарів Чорним морем.
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F26%2F3c52fc8310cc7c9f08e9b435e014b032.png)
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F26%2F5f9bd8ca807d326b99eef14caa55144e.jpg)
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F26%2F2555e6a48a2b0fe850d5f658bdda7712.jpg)
Нагадаємо, 3 травня до Конгресу США звернулася Верховна рада України із проханням визнати Росію країною-спонсором тероризму.
27 липня Сенат США одноголосно ухвалив резолюцію, яка закликає Державний департамент визнати Росію такою державою.
Як повідомляв Politico, у Вашингтоні побоюються, що включення Росії до списку держав-спонсорів тероризму може поставити під загрозу угоду про дозвіл зерновим суднам залишати українські порти.
Крім того, країни з цього списку підпадають під санкції, через які громадяни США можуть бути позбавлені можливості участі в ділових відносинах в цих країнах.
Вас також можуть зацікавити новини:
- Сенатори США посилюють тиск на Байдена, щоб визнати РФ країною-спонсором тероризму
- У РФ вибухнули погрозами на адресу США через статус "країни-спонсора тероризму"
- Арестович пояснив, чому Байден не наважиться визнати РФ спонсором тероризму (відео)

