Українська авіація вдарила по 10 районах скупчень військ і техніки РФ
Українська авіація вдарила по 10 районах скупчень військ і техніки РФ

Українська авіація вдарила по 10 районах скупчень військ і техніки РФ

Продовжується контрнаступ ЗСУ на півдні й сході України / фото REUTERS

Протягом доби українською авіацією уражено 10 районів зосередження живої сили і військової техніки російських окупантів, а також дві позиції їхніх зенітних ракетних комплексів.

Про це йдеться у повідомленні на сторінці Генерального штабу Збройних сил України у Facebook.

"Протягом доби авіація Сил оборони уразила десять районів зосередження живої сили і військової техніки противника та дві позиції зенітних ракетних комплексів. Крім того, наші підрозділи протиповітряної оборони знищили два БпЛА окупантів", - мовиться у дописі.

Відео дня

Також зауважується, що українські ракетні війська і артилерія за поточну добу завдали вогневого ураження, зокрема, по чотирьох пунктах управління, двох районах зосередження особового складу та військової техніки, трьох позиціях протиповітряної оборони, позиції артилерії, а також трьох складах боєприпасів окупантів.

Війна в Україні: останні новини

Продовжується контрнаступ ЗСУ на півдні й сході України. Водночас РФ зосереджує зусилля на спробах наступу на Донецькому напрямку.

За минулу добу Збройні сили Українивідбили атаки противника в районах населених пунктівЗайцеве, Одрадівка та Новомихайлівка.

Читайте також:
Вночі росіяни завдали 3 авіаційних удари по позиціях ЗСУ на півдні
Вночі росіяни завдали 3 авіаційних удари по позиціях ЗСУ на півдні
Мобілізація обійдеться Росії у понад трильйон рублів - ОП
Мобілізація обійдеться Росії у понад трильйон рублів - ОП
Росія атакувала порт на Миколаївщині іранськими БПЛА: пошкоджено портовий буксир
Росія атакувала порт на Миколаївщині іранськими БПЛА: пошкоджено портовий буксир

Для підтримки дій наземних угруповань, авіація Сил оборони завдала 41 удар по ворожих позиціях. Підтверджено ураження 21 району зосередження живої сили і військової техніки противника, 4 опорних пунктів, 15 позицій зенітних ракетних комплексів.

21 вересня відбувся масштабний обмін військовополоненими, у результаті якого додому повернули близько 200 захисників Маріуполя.

Щоб завадити просуванню українських сил, Путін оголосив часткову мобілізацію в Росії, покликану поповнити резерви розбитих підрозділів в Україні. 

З початку повномасштабного вторгнення ЗСУ ліквідували вже 55 510 окупантів і тисячі одиниць ворожої техніки.

Вас також можуть зацікавити новини:

  • Арестович допустив застосування Росією ядерної зброї по Україні (відео)
  • У Путіна кажуть, що інформація про мобілізацію 1 мільйона осіб – "брехня"
  • Білорусь видаватиме Росії ухильників, які намагаються сховатися в країні – ЗМІ
Теги за темою
Збройні сили України
Джерело матеріала
loader
loader