Унаслідок обстрілу Торецька двоє людей загинуло та шестеро поранено
Унаслідок обстрілу Торецька двоє людей загинуло та шестеро поранено

Унаслідок обстрілу Торецька двоє людей загинуло та шестеро поранено

Російські окупанти вкотре обстріляли Торецьк / фото: УНІАН, Віктор Ковальчук

Внаслідок обстрілуросійськими окупантами Торецька двоє людей загинуло та шестеро поранено.

Про це йдеться у повідомленні в Telegram-каналі Офісу генерального прокурора.

Зазначається, що за даними слідства, сьогодні окупаційні війська Росії здійснили мінометний обстріл міста Торецька Донецької області.

Відео дня

"Снаряди влучили у двоповерховий будинок, крамницю, приватні домівки та авто. В результаті обстрілу загинули двоє мирних громадян - жінка та чоловік. Поранення різного ступеню тяжкості отримали шестеро місцевих мешканців, серед яких 15-річна дівчинка", - йдеться у повідомленні.

Так, за процесуального керівництва Донецької обласної прокуратури здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом порушення законів та звичаїв війни (ч. 2 ст. 438 Кримінального кодексу України).

Обстріли російських окупантів: внаслідок агресії РФ загинули майже 400 дітей

Внаслідок збройної агресії РФ в Україні загинули 374 дитини.

Як повідомляє Офіс генпрокурора, понад 1 тис. 097 дитей постраждали в Україні внаслідок повномасштабної збройної агресії Російської Федерації.

За офіційною інформацією ювенальних прокурорів 374 дитини загинули та понад 723 отримали поранення різного ступеню тяжкості.

Найбільше постраждало дітей у Донецькій області - 388, Харківській - 202, Київській - 116, Чернігівській - 68, Миколаївській - 65, Луганській - 61, Херсонській - 55, Запорізькій - 41.

Вас також можуть зацікавити новини:

  • В Україні зросла кількість вбитих окупантами дітей: померла 15-річна жертва обстрілу Торецька
  • В Дружківці на Донеччині росіяни застосували проти цивільних ЗРК "С-300"
  • У Торецьку росіяни влучили у приватний будинок: поранена ціла родина (фото)
Джерело матеріала
loader
loader