Окупанти усю ніч накривали Нікопольщину РСЗВ та важкою артилерією
Окупанти усю ніч накривали Нікопольщину РСЗВ та важкою артилерією

Окупанти усю ніч накривали Нікопольщину РСЗВ та важкою артилерією

КИЇВ. 26 вересня. УНН. Російські окупанти 9 разів ударили по 4 громадах - Нікопольській, Марганецькій, Червоногригорівській та Мирівській. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОВА Валентин Резніченко, передає УНН.

Цитата

"У наші міста та села прилетіли майже 130 російських снарядів!", - зазначив голова ОВА.

Деталі

Резніченко додав, що попередньо, люди не постраждали.

По Нікополю окупанти поцілили тричі. У місті пошкоджені майже 40 будинків, понад 20 господарських споруд, автівки, 30 панелей сонячної станції, трансформаторна підстанція та лінії електропередач.

"Знову знеструмлені оселі майже 3 000 сімей. Енергетики вже стали до роботи", - наголосив Резніченко.

У Марганецькій, Червоногригорівській та Мирівській громадах наразі проводиться обстеження територій. Масштаби руйнацій з’ясовуються.

Нагадаємо 

Ворог випустив понад 170 снарядів з "Градів" та ствольної артилерії по трьох громадах Нікопольського району - Червоногригорівській, Нікопольській та Марганецькій.

Теги за темою
Україна Росія війна Дніпро та Дніпропетровщина
Джерело матеріала
loader
loader