Верес здобув впевнену перемогу над Металістом 1925

Верес здобув впевнену перемогу над Металістом 1925Команда Юрія Вірта перервала двоматчеву серію з поразок, натомість господарі не виграють вже п'ять поєдинків.

У рамках матчу 11 туру української Прем'єр-ліги харківський Металіст 1925 у Києві на НСК Олімпійський приймав рівненський Верес.

Активно грати з перших хвилин почали гості.

Команда Юрія Вірта спочатку створила декілька непоганих моментів, а на 10 хвилині отримала право на 11-метровий удар.

До м'яча підійшов Дмитро Кльоц та переграв воротаря господарів Дениса Сидоренка — 0:1.

Перший тайм завершився саме з таким рахунком.

У другому таймі Металіст 1925 вийшов із думками про те, як швидше відігратись, проте отримав гол у свої ворота.

Дахновський зіграв на Лебеденка, який свій чудовий шанс не змарнував.