/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F72%2F41f539885bf1911aa9cab7bf74ba799b.jpg)
Окупанти заявили про близьке оточення Бахмута: що там відбувається насправді
Таку думку висловили аналітики Інституту вивчення війни (ISW).
Про те, що російські війська близькі до оточення Бахмута, напередодні заявляв ватажок “ДНР” Денис Пушилін.
Читайте Vlasti в Telegram: повідомляємо лише найцікавіше.
'Ситуація залишається складною, але однозначно наші підрозділи, зокрема підрозділ 'Вагнера', вони просуваються вперед.
Ситуація оперативного оточення досить близька' - сказав він.
Знімки з геолокацією показують, що російські війська, ймовірно, захопили кілька сіл, що розташовані на відстані від 5 до 30 км у різні боки від Бахмута.
Однак поки що нічого не віщує неминучого оточення міста росіянами, вважають експерти ISW.
Російські джерела активно поширюють неправдиві заяви про успіхи навколо Бахмута в рамках інформаційної операції, що триває, з жовтня, і нещодавні необґрунтовані територіальні претензії можуть бути частиною цієї інформаційної операції.
І навіть якщо російським військам справді вдалося взяти під контроль населені пункти на південь від Бахмута, ці успіхи не загрожують критично важливим маршрутам – на Сіверськ та Костянтинівку, які є основними українськими наземними шляхами сполучення.
А позиції, про заняття яких заявляє російська сторона, ведуть прямо до підготовлених українських оборонних споруд у Бахмуті та його західних та північних селах-супутниках.
Російські війська в їхньому нинішньому деградованому стані, швидше за все, не зможуть швидко виконати завдання щодо оточення Бахмута, резюмує ISW.

