Молодіжна збірна України здобула другу впевнену перемогу на чемпіонату світу з хокею

"Синьо-жовті" лідирують у групі.

Молодіжна збірна України з хокею (U-20) обіграла національну команду Польщі у другому колі чемпіонату світу-2022 з хокею в дивізіоні 1B. Матч завершився з рахунком 5:2.

"Синьо-жовті" вийшли вперед на старті поєдинку, але суперники скоротили відставання у другому періоді. У останній 20-хвилинці збірна України дотиснула поляків шайбами Данила Коржилецького та Павла Отаманчука.

Для українців ця перемога стала другою на світовій першості. З шістьма очками підопічні Олександра Бобкіна утримують лідерство у групі.

Наступний матч на чемпіонаті світу збірна України U-20 зіграє 14 грудня проти молодіжної команди Естонії, яка стартувала на ЧС-2022 з двох поразок у додатковий і основний час від Польщі (3:4 ОТ) і Південної Кореї (1:2)

Український футболіст ефектним голом на останній хвилині приніс своїй команді перемогу на Кіпрі (відео)