Окупанти облаштували вертолітну базу на руїнах "Азовсталі"
Окупанти облаштували вертолітну базу на руїнах "Азовсталі"

Окупанти облаштували вертолітну базу на руїнах "Азовсталі"

Окупанти знайшли "застосування" зруйнованому заводу / скріншот

Російські окупанти облаштували базу для військових вертольотів на території знищеного ними заводу "Азовсталь" в окупованому Маріуполі. Про це повідомив у Telegram радник мера Петро Андрющенко.

"Висока вертолітна активність. На території Азовсталі окупанти облаштували вертолітну базу", - розповів він.

За словами Андрющенка, на території зруйнованого заводу базуються вертольоти Мі-8.

Відео дня

"Щонайменш 10 злітів зафіксовано за світловий день сьогодні. Приоритетний напрям польотів - Запоріжська область", - зазначив він.

Вертолітна база на "Азовсталі"

Ситуація в Маріуполі

Днями російські окупанти заявили, що не планують відновлювати завод Азовсталь, який вони знищили навесні разом з більшою частиною житлових масивів.

24 січня стало відомо, що Росія призначила новим "мером" окупованого міста Маріуполь Олега Моргуна, засудженого українським судом до 11 років позбавлення волі за участь у терористичній організації "ДНР". 

Того ж дня ЗСУ завдали удару по казармі, де знаходилося понад 200 окупантів. За словами Андрющенка, в основному там були дагестанці або кадировці.

Вас також можуть зацікавити новини:

  • Місцева мешканка розповіла, як сьогодні живе окупований Мелітополь (відео)
  • "Рупору Медведчука" Діані Панченко пред'явили підозру
  • У Залізному Порту окупанти конфіскують український бізнес
Теги за темою
Маріуполь
Джерело матеріала
loader
loader