/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F12%2F8fefd8537e28599bcf0116c10805a579.jpg)
Вайгіна-Єфремова сенсаційно виграла бронзу Олімпіади-2006. 17 років по тому
Джерело - Чемпіон.
16 лютого 2006 року стало однією з найяскравіших сторінок для українського біатлону. Цього дня Лілія Вайгіна-Єфремова здобула бронзову медаль Олімпійських ігор у Турині.
Вайгіна-Єфремова змогла без жодного промаху пройти спринт на 7,5 кілометрів, поступившися лише француженці Флоранс Баверель-Робер та шведці Анні-Карін Олафссон.
Спортсменка, яка до 2002 року представляла Росію, вже пізніше зізнавалася, згадуючи ті перегони:
"Знаєте, мене того дня зранку голова боліла. Я ще подумала собі, навіщо взагалі мені все це потрібно? Не було хвилювання, але траса була незвичайна".
Про решту вражень та відчуття під час останньої стрільби можна почути від самої Вайгіни-Єфремової у цьому відео:
Зимові Олімпіади завжди дуже складно давалися збірній України в плані медальних здобутків. На Іграх-2006 було лише дві нагороди - іншу у фігурному катанні вибороли Олена Грушина та Руслан Гончаров.
Редакція не впливає на зміст блогів і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках champion.com.ua

