"Манчестер Юнайтед" оформив яскравий камбек і вибив "Барселону" з Ліги Європи

"Червоні дияволи" у видовищній грі здобули путівку до 1/8 фіналу.

"Манчестер Юнайтед" переміг "Барселону" в матчі-відповіді 1/16 фіналу Ліги Європи. Поєдинок на стадіоні "Олд Траффорд" у Манчестері завершився з рахунком 2:1.

"Синьо-гранатові" виграли перший тайм завдяки голу Роберта Левандовські – на 18-й хвилині польський форвард реалізував пенальті.

Однак після перерви "манкуніанці" здійснили камбек. На самому початку другого тайму рахунок зрівняв колишній півзахисник донецького "Шахтаря" Фред. А на 73-й хвилині інший бразилець Антоні влучним ударом приніс МЮ перемогу.

Огляд матчу

У першому матчі між командами на "Камп Ноу" була зафіксована результативна нічия – 2:2. Тож "Манчестер Юнайтед" здолав "Барселону" з рахунком 4:3 за сумою двох зустрічей і пробився до 1/8 фіналу Ліги Європи.

• Переможці пар 1/16 фіналу приєднаються до команд, які посіли перші місця в групах Ліги Європи.
  • Жеребкування 1/8 фіналу Ліги Європи відбудеться 24 лютого, а поєдинки цієї стадії – 9-го і 16 березня.

"Дніпро-1" без Довбика вчетверте в сезоні не зумів обіграти АЕК і вилетів з Ліги конференцій (відео)

Ліга конференцій онлайн: розклад і результати матчів 1/16 фіналу