Ворог вкотре обстріляв громади на Сумщині: 36 "прильотів"
Ворог вкотре обстріляв громади на Сумщині: 36 "прильотів"

Ворог вкотре обстріляв громади на Сумщині: 36 "прильотів"

Стала відома ситуація на Сумщині.

Станом на 25 лютого 2023 року стала відома ситуація на прикордонні станом на 21:00 25 лютого 2023.

Про це повідомляє Сумська ОВА. 

Протягом дня росіяни здійснили обстріли 3 територіальних громад області: Шалигинської, Білопільської, Свеської. Було зафіксовано 36 «прильотів», з яких 28 «прильотів» з мінометів, 8 − з артилерії.

  • Шалигинська громада: об 11.40 російські армійці били з артилерії − 8 «прильотів», а близько 12 години − з мінометів (зафіксовано 10 прильотів).
  • Білопільська громада: по обіді росіяни обстріляли з мінометів три населені пункти громади. Усього 14 мін скинув ворог на територію громади.
  • Свеська громада: з 12.48 був теж мінометний обстріл − 4 "прильоти". 
  • На щастя, без жертв та руйнувань.

Раніше ми повідомляли, що окупанти хаотично обстріляли населений пункт Ворожба на Сумщині. Поцілили в залізницю й житлові будинки. Також пошкоджень зазнали газопровід та електромережі. Місцеві жителі дивом вціліли після обстрілу свого будинку.

Читайте також:

  • Новини України
  • Війна в Україні
  • Новини України: відео

Техніка масово палає, а росіяни лютують: як Сумщина стримувала ворога 24 лютого 2022

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Джерело матеріала
loader
loader