/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2F6c208cc53a72fed73966ca450ea63b48.jpg)
Наступними цілями окупантів можуть стати об'єкти водопостачання – експерт
Росіяни зараз накопичують запаси боєкомплекту, і ракет з кожним днем у них стає більше, зазначив Олександр Коваленко.
Наступними цілями російських окупантів можуть стати українські об'єкти водопостачання.
Таку думку висловив військово-політичний оглядач Олександр Коваленко в ефірі інформаційного телемарафону.
За словами експерта, влітку, коли буде спекотно, росіяни можуть завдавати ударів по об`єктам водопостачання та гідроенергетики.
"Вони можуть також робити удари по якимсь логістичним об'єктам, як варіант, залізничні вузли. Але це неефективно. І 2022 рік показав, що удари по залізниці неефективні. Тому, скоріш за все, вони будуть орієнтуватись на те, щоб наносити удари і порушувати систему водозабезпечення", – зазначив Коваленко.
Також військовий експерт додав, що росіяни зараз накопичують запаси боєкомплекту, і ракет з кожним днем у них стає більше. У зв’язку з цим він не виключає, що ворог може спробувати завдати масованого ракетного удару, але значно більшого, ніж середньостатистичний, починаючи з 10 жовтня. Він підкреслив, що з 10 жовтня у середньому для прориву української системи ППО росіяни використовували до 70 ракет.
Нагадаємо, голова української військової розвідки Кирило Буданов вважає, що у Російської Федерації залишився час до кінця весни, щоб спробувати досягнути бодай якихось своїх воєнних цілей в Україні.
С-300, касетні та інші: показали ракети, якими РФ лупить по Україні
Читайте також:
- Новини України
- Війна в Україні
- Новини України: відео

