/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F449%2F22ba520c806b92d125703ee9b3a6c4ca.jpg)
Майкола Вайнер, CHINO, GRYBUU випустили кліп на спільний трек «Не буди»
Майкола, CHINO та Grybuu випустили спільну композицію «Не буди» – трек-роздум про глибокі та сильні почуття між людьми.
Кожна частина треку та відео поєднані, щоб символізувати це розмаїття та емоційність: «Я закохався у Софі, коли побачив її і зразу зрозумів, що вона нам потрібна для кліпу!» — поділився Майкола про пошук танцівниці для зйомок.
«Не буди» з перших бітів занурює слухачів у тремкість почуття: адже коли ти знаходиш ту саму людину, хочеться провести з нею усе життя і бути разом до останнього подиху. Хоч і не завжди так складається.
«Для мене мій куплет про аб’юзивні стосунки з дівчиною, яка зверхньо відносилась до свого партнера і залишила сліди, які хлопець пам‘ятатиме до кінця своїх днів. Натомість хтось інший, почувши трек, відчує інші емоції», — розповів Grybuu про написання куплету.
«Над цією роботою працювало тріо, яке, напевно, ніхто і ніколи не очікував почути. Ми не були в одній тусовці, ніхто й не сподівався, що в мене буде з ними фіт. І ми зробили круту роботу зі смаком та стилем», — додав Майкола.
І так і вийшло: разом Майкола, CHINO, Grybuu та Софі створили відеороботу, де сучасні біти переплітаються зі старовинними орнаментами витинанок та скіфською символікою.

