![Коригувальник російських ударів по школах Миколаєва опинився за ґратами](https://thumbor.my.ua/4ebFdk7VJJKqI7QfG3XdILfWSxc=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2F526da00809e7cf8b78e9308474454633.jpg)
Коригувальник російських ударів по школах Миколаєва опинився за ґратами
Зрадника затримали ще у серпні 2022-го.
Суд засудив до восьми років ув'язнення колаборанта, який коригував російські удари по об'єктах цивільної інфраструктури на території Миколаївської області. Зокрема, по школах Миколаєва.
Про це повідомили у пресслужбі Служби безпеки України.
"Саме за його "наводкою" російські окупанти завдали ракетний удар по двох місцевих школах. Унаслідок ворожої повітряної атаки обидві будівлі були повністю зруйновані", - йдеться у повідомленні.
Зрадника затримали ще у серпні 2022-го під час контрдиверсійних заходів у прифронтових районах області. Колаборантом екскерівник служби охорони одного з інфраструктурних об’єктів обласного центру. Від початку російського повномасштабного вторгнення розвідка країни-агресорки дистанційно залучила його до негласної співпраці.
"У поле зору гру він потрапив через свою активність у прокремлівських Telegram-каналах, де неодноразово публікував свої коментарі на підтримку збройної агресії Росії", - додає пресслужба.
Під час обшуку було виявлено мобільний телефон, який він використовував для комунікації з російським координатором.
Нагадаємо, в Одеській області правоохоронці затримали місцевого жителя, який був прихильником путінського режиму. Чоловік через заборонену соцмережу "Вконтакте"закликав знищити урядові будівлі у Києві.
Читайте також:
- У Житомирі викрили російського агента: повідомляв "вагнерівцям" про розташування ЗСУ
- У Києві викрили росіянку, яка пропагувала "рускій мір": правоохоронці підслухали її дзвінки
- Агент з ідеальним алібі: спецпризначень та герой АТО став агентом Кремля
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)