![Байден обговорив з головою ЄК підтримку України](https://thumbor.my.ua/T2_PICKZQfU7Rf3cAQ1TspWS9Q4=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F250%2Fadf3e4422fce8fc66ccbc1e5a59db147.jpg)
Байден обговорив з головою ЄК підтримку України
Джозеф Байден та Урсула фон дер Ляйєн підтвердили зобов’язання США та ЄС забезпечити Україні необхідну економічну допомогу.
Президент США Джозеф Байден у четвер, 20 квітня, провів розмову з головою Єврокомісії (ЄК) Урсулою фон дер Ляйєн. Сторони обговорили підтримку України. Про це йдеться у на сторінці Білого дому, опублікованому у четвер, 20 квітня.
“Лідери обговорили нещодавню поїздку президента фон дер Ляйєн до Пекіна та їх спільну відданість підтримці заснованого на правилах міжнародного порядку, прав людини та сумлінної торгівлі”, – зазначає прес-служба.
Американський лідер та президент Єврокомісії також підтвердили зобов’язання США та ЄС забезпечити Україні необхідну економічну допомогу та допомогу у сфері безпеки.
“Також лідери вирішили продовжувати тісне співробітництво, щоб покласти на Кремль витрати за російську агресію”, – додали у Білому домі.
Нагадаємо, раніше Байден під час візиту до Ірландії заявив, що після витоку секретних документів з Пентагону проводиться розслідування.
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)