![На дорогах відновлюють роботу камери автофіксації порушень ПДР](https://thumbor.my.ua/gV73VMFLV3peO_JDYooAEDeL5RI=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2F270d8dba9df9e7ad95a8bd2eb11fc071.jpg)
На дорогах відновлюють роботу камери автофіксації порушень ПДР
Як передає Укрінформ, про це перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції України Олексій Білошицький повідомив у Фейсбуці.
За його словами, з 28 квітня на автошляхах у Житомирі, Івано-Франківську, Києві, Кременчуці, Львові, Мукачеві, Полтаві, Чернівцях, Черкасах, у Вінницькій, Волинській, Івано-Франківській, Київській, Кіровоградській, Львівській та Рівненській областях відновлять роботу 35 комплексів автоматичної фіксації правопорушень (які працювали до повномасштабного вторгнення росіян), а у Дніпрі та Кременчуці почнуть працювати чотири нові прилади контролю.
Ці комплекси працюватимуть на фіксацію найрозповсюдженішої причини дорожно-транспортних пригод - перевищення дозволеної швидкості руху, зазначив Білошицький.
Розташування всіх комплексів - за посиланням.
Як повідомляв Укрінформ, у патрульній поліції виступають за запровадження штрафних балівза порушення правил дорожнього руху.
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)