/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F26%2F4a96daf19c8316a91d3db7c021a96721.jpg)
ГЕС намагаються врегулювати рівень води - в Україні друга хвиля водопілля
В Україні триває друга хвиля водопілля, гідроелектростанції намагаються врегулювати рівень води для зменшення наслідків підтоплень. Про це повідомляє Укргідроенерго у Telegram.
"Гідроелектростанції на Дніпрі продовжують пропуск весняного водопілля за збалансованим графіком для врегулювання рівню води та зменшення наслідків підтоплень", - йдется у повідомленні.
За інформацією Гідрометеорологічного центру спостерігається сезонне підняття рівня води у межах річок Віть, Дніпро, Десна, Сейм, Сож, Прип’ять, Горинь та Західний Буг на територіях Волинської, Дніпропетровської, Київської, Кіровоградської, Рівненської, Полтавської, Черкаської та Чернігівської областей.
Як і повідомлялось раніше, друга хвиля водопілля значно менша за першу. Аварійних підтоплень наразі не фіксується.
Водопілля в Україні- ситуація на сьогодні
На сьогодні т завтра, 4 травня, у багатьох областях України оголошено підвищений рівень небезпечності через водопілля.
За даними Укргідрометцентру, червоний рівень небезпечності оголошено в районі Кременчуцького водосховища у Черкаській області.
Помаранчевий рівень небезпеки оголошено у Чернігівській, Полтавській, Кіровоградській, Дніпропетровській, Запорізькій та Херсонській областях.
Також затоплення спостерігатимуться у Києві, Вишгородському, Броварському та Бориспільському районах - оголошено жовтий рівень небезпечності.

